بنام خداوند جان آفرین         حکیم سخن در زبان آفرین

کتابفروشی زبانکده آریا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‏ترین ابزار توسعه‏ یافتگی در جامعه جهانی امروز است. لذا زبانکده آریا مبتنی بر این باور در قالب یک سیستم منسجم و تخصصی ارائه کتاب زبان های خارجی، در سال ۱۳۸۹ به همت و مدیریت جناب آقای مهندس رسول قرائی در شهر مقدس مشهد تاسیس گردید. در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ عنوان کتاب در این مرکز معرفی شده و بسیاری از ناشران و مؤلفان، تألیفات خود را جهت ارائه در بازار کتاب در اختیار زبانکده آریا قرار می‏دهند.
زبانکده آریا از بدو تأسیس با استقبال بسیار گروه های مردم روبرو شد، که خود خبر از نیاز شدید می‏داد و درک نیاز مذکور و شیوه‏‌ی پاسخگویی کارکنان خوش برخورد، صمیمی و دانا به امور کتاب، به ویژه کتاب های تخصصی به زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، ترکی و حتی چینی در محیطی گرم و صمیمی و همچنین شیوه پاسخگویی زبانکده آریا بازتاب گسترده‏‌ای در میان فعالین این رشته داشت.
گفتنی است که با تکیه بر اصل مشتری مداری، کارکنان متخصص و متعهد زبانکده آریا تمام تلاش خود را جهت برآورده نمودن نیاز دانش پژوهان به کار گرفته و چنانچه تألیف موردنظر در بانک موجودی زبانکده آریا نباشد، با تماس با سایر همکاران، ناشران و کارشناسان حوزه‌‏ی تألیفات زبان های خارجی، سعی در تهیه و تأمین تألیف مورد نظر می‏‌نمایند.
دانش‏‌پژوهان محترم می‌‏توانند جهت تأمین تألیفات مورد نیاز به محل زبانکده آریا واقع در خراسان رضوی، مشهد مقدس، خیابان احمدآباد، ابتدای بلوار ملاصدرا، پاساژ کتاب مراجعه نمایند.