051 - 38 455 554 [email protected] مشهد، بلوار ملاصدرا، پاساژ کتاب

درباره زبانکده آریا

بنام خداوند جان آفرین         حکیم سخن در زبان آفرین   کتابفروشی زبانکده آریا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‏ترین ابزار توسعه‏ یافتگی در جامعه جهانی امروز است. لذا زبانکده آریا مبتنی بر این باور در قالب یک سیستم منسجم و تخصصی ارائه کتاب زبان های خارجی، در سال ۱۳۸۹ به همت و مدیریت جناب آقای مهندس رسول قرائی در شهر مقدس مشهد تاسیس گردید. در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ عنوان کتاب در این مرکز معرفی شده و بسیاری از ناشران و مؤلفان، تألیفات خود را جهت ارائه در بازار کتاب در اختیار زبانکده آریا قرار می‏دهند.
زبانکده آریا از بدو تأسیس با استقبال بسیار گروه های مردم روبرو شد، که خود خبر از نیاز شدید می‏داد و درک نیاز مذکور و شیوه‏‌ی پاسخگویی کارکنان خوش برخورد، صمیمی و دانا به امور کتاب، به ویژه کتاب های تخصصی به زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، ترکی و حتی چینی در محیطی گرم و صمیمی و همچنین شیوه پاسخگویی زبانکده آریا بازتاب گسترده‏‌ای در میان فعالین این رشته داشت.
گفتنی است که با تکیه بر اصل مشتری مداری، کارکنان متخصص و متعهد زبانکده آریا تمام تلاش خود را جهت برآورده نمودن نیاز دانش پژوهان به کار گرفته و چنانچه تألیف موردنظر در بانک موجودی زبانکده آریا نباشد، با تماس با سایر همکاران، ناشران و کارشناسان حوزه‌‏ی تألیفات زبان های خارجی، سعی در تهیه و تأمین تألیف مورد نظر می‏‌نمایند.
دانش‏‌پژوهان محترم می‌‏توانند جهت تأمین تألیفات مورد نیاز به محل زبانکده آریا واقع در خراسان رضوی، مشهد مقدس، خیابان احمدآباد، ابتدای بلوار ملاصدرا، پاساژ کتاب مراجعه نمایند.

تمامی حقوق وبسایت، متعلق به زبانکده آریا می‌باشد. | طراحی: هیگزیوم